O nas

„Sztuka jest pomostem między człowiekiem a absolutem”

Andel’s Art to niezwykła galeria sztuki, umiejscowiona w sercu dziewiętnastowiecznej Fabryki Izraela Poznańskiego w Łodzi, w ramach nowoczesnego hotelu Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź. Jest to nie tylko największa hotelowa galeria sztuki, ale także dom dla fascynującej stałej kolekcji sztuki współczesnej. W naszym środowisku, artystyczne dzieła nie tylko są prezentowane, ale także stanowią integralną część projektu. Naszym priorytetem jest stworzenie otwartej przestrzeni, gdzie artyści mogą dzielić się swoją twórczością, a jednocześnie inicjować dynamiczne połączenia pomiędzy światem sztuki a biznesem.

Andel’s Art to nie tylko galeria, ale również inicjatywa mająca na celu zbliżenie dwóch światów – biznesowego i artystycznego. Otwarcie hotelu na kulturę i sztukę oraz jednoczesne zaangażowanie środowisk artystycznych w świat biznesu i odwrotnie, stanowi inspirację do tworzenia wzajemnych korzyści i sprzyja rozwojowi obu stron.

Nasz misja to szczególny nacisk na wsparcie młodych talentów artystycznych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie sztuki. Dla naszych Gości liczy się nie tylko dorobek, lecz przede wszystkim pasja, talent i potencjał. Jesteśmy dumni, że możemy być mecenasem dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją artystyczną podróż, oferując im platformę do eksploracji, wyrazu i rozwoju i jednocześnie dla tych, których pozycja w świecie sztuki jest już ugruntowana. Ważnym jest dla nas połączenie obu tych światów.