Czereśnie na Polanie

Wyjątkowy weekend przed nami. Rzeźba, malarstwo, kuchnia letnia i lokalna sztuka tworzenia wina przenikną się w niezapomniane doświadczenie.

Rozpoczynamy wernisażem i wystawą w piątek 23.06 o godzinie 19:00.
Wernisaż będzie okazją do spotkania z Artystą i podziwiania jego niezwykłych dzieł. Rzeźba i wystawa grafik, będą tworzyć niepowtarzalną atmosferę, przyciągając wzrok i pobudzając Waszą wyobraźnię.
Sobota 24.06, będzie poświęcona delektowaniu się smakami lata. Czeka nas wyjątkowa uczta, gdzie czereśnie odgrywać będą główną rolę. Ich soczystość, słodycz i intensywny smak będą się harmonijnie komponować z winami produkowanymi przez lokalne winnice. Wina te, wybrane specjalnie do tego wydarzenia, uzupełnią smaki i stworzą wyjątkowe doświadczenie kulinarne. Każdy kęs i każdy łyk to nowe doznania.
Gotować dla Was będą… 😊 wirtuozi smaku.
Połączenie sztuki i kuchni zawsze dostarcza niezwykłych doznań. Przez lata dowiedziono, że sztuka i kulinaria mają wiele wspólnego – obie są twórcze, ekspresyjne i wpływają na zmysły.
To wyjątkowe wydarzenie pozwoli Wam zanurzyć się w tę harmonię, odkrywając nowe połączenia i doświadczając unikalnej syntezy sztuki i kuchni.
 
Wernisaż,
piątek 23.06 godzina 19:00, wstęp wolny!
 
Kolacja,
Sobota, godzina 19:00, koszt kolacji dla jednej osoby – 350 zł.
Jeżeli chcesz być z nami w ten weekend, koniecznie zadzwoń i zarezerwuj miejsce dla siebie i dla swoich przyjaciół na kolacji. Liczba miejsc mocno ograniczona!
 
Rezerwacja kolacji :
+ 48 422791600
 
Szczegóły wydarzenia już w poniedziałek. Będziecie mogli dowiedzieć się więcej o wernisażu, wystawie, artystach biorących udział oraz o innych atrakcjach, które czekają na uczestników tego wyjątkowego weekendu.
Zapowiada się niezapomniane doświadczenie dla miłośników sztuki, kulinariów i lokalnej kultury.
Cieszymy się, że spotkamy się z Wami w ten letni weekend.